Spółdzielnia mieszkaniowa

Tabliczki grawerowane laserowo

W naszym parku maszynowym posiadamy między innymi laser CO2, dzięki któremu mogliśmy wykonać tabliczki grawerowane laserowo. Tabliczki są przeznaczone do oznakowania kierunkowego klatek schodowych w budynkach mieszkalnych i użytkowych.

Tabliczki wygrawerowaliśmy na laminacie grawerskim imitującym srebrne, drapane aluminium. Wysokiej klasy laminat grawerowany laserowo przykleiliśmy na #3mm plexi czarną, dzięki czemu uzyskaliśmy 4 milimetrową grubość, a same tabliczki zyskały sztywność, co ułatwiło montaż.

Tabliczki grawerowane laserowo są idealnym sposobem na oznakowanie pięter w budynkach mieszkaniowo-usługowych. Grafika w tego typu tabliczkach nie ulegnie zniszczeniu, ponieważ jest wygrawerowana w materiale. Laminat grawerski nominalnie jest w pełni gładką płaszczyzną imitującą drapane aluminium, a dopiero po obróbce laserowej i nadaniu odpowiedniej głębokości cięcia, laser wypala przednią część laminatu. Dzięki temu tabliczki uzyskują ładny grawerunek, a sama grafika jest delikatnie wklęsła względem frontu tabliczki.

Grawerowane tabliczki idealnie spisują się w intensywnie uczęszczanych ciągach komunikacyjnych, w budynkach mieszkalnych czy dużych biurowcach. Nasza firma specjalizuje się w tego typu realizacjach!

Nasze tabliczki grawerowane laserowo wykonaliśmy dla jednej ze Spółdzielni Mieszkaniowych na terenie Warszawy.