Semilac

Semafor boczny

Nasza firma wykonała wysokiej klasy reklamowy semafor boczny z plexi opalizowanej. Warto zauważyć, że wszystkie boki semafora są podświetlane, ponieważ wykonaliśmy je z plexi opalizowanej przeznaczonej do podświetleń.

Boki semafora składają się z wyfrezowanych formatek plexi opalizowanej do podświetleń, które okleiliśmy samoprzylepną folią koloru różowego do podświetleń, ciętą ploterowo. Wewnątrz podświetlonego semafora bocznego zastosowaliśmy podkonstrukcję z plexi bezbarwnej, na której zamontowaliśmy wysokiej klasy oświetlenie ledowe. Do podświetlenia reklamy użyliśmy modułów firmy Samsung o mocy 1Wata, dzięki czemu w nocy reklama jest bardzo dobrze widoczna.

Semafor reklamowy boczny zamontowaliśmy prostopadle przy wejściu do lokalu, co sprawia, że jest widoczny z każdej odległości. Jest to świetny sposób reklamy sklepu w ciasnych wąskich uliczkach, gdzie klient nie jest w stanie z łatwością zauważyć logotypu.

Warto zaznaczyć, że semafor boczny jest zaopatrzony w wysokiej klasy czujnik zmierzchu, dzięki czemu reklama jest bezobsługowa.