Afamia

Podświetlany kaseton z dibondu

Podświetlany kaseton z dibondu wyfrezowaliśmy z dibondu srebrnego drapanego z literami 3D. Dibond to aluminiowa płyta kompozytowa, która daje niemal nieograniczone możliwości projektowania reklamy podświetlanej. Podświetlany kaseton z dibondu, na który decyduje się wiele naszych klientów, jest lekki, sztywny i odporny na działanie czynników zewnętrznych. Dzięki temu możemy mieć pewność, że umieszczony na zewnątrz budynku nie ulegnie wyblaknięciu ani rozwarstwieniu.

Litery 3D w tym projekcie wyfrezowaliśmy z #8 mm plexi bezbarwnej z frontu, która imituje szybę i nadaje szyldowi estetycznego wyglądu. Wykonaliśmy to z pomocą folii z serii Oracal 8500 do podświetleń, dzięki czemu uzyskaliśmy mocne i intensywne kolory.

Nasz podświetlany kaseton z dibondu, ze względu na długi wymiar, jest łączony i zawiera semafor boczny, który umieściliśmy prostopadle do kasetonu, co pozwala zauważyć lokal nawet w wąskich ulicach miasta. Dzięki takiemu projektowi, szyld firmy jest widoczny niemal z każdej strony!

Oświetlenie wewnętrzne podświetlanego kasetonu zapewniają wodoodporne moduły LED firmy Samsung oraz energooszczędne zasilacze hermetyczne.

Prezentowany podświetlany kaseton z dibondu zamontowaliśmy na ulicy Pańskiej w Warszawie.