Codewise

Podświetlane litery w stylu retro

Nasza firma zawsze stara się podążać za obecnymi trendami, a moda ma swoje miejsce także w reklamie! Dlatego nasze podświetlane litery wykonaliśmy w stylu retro, który wciąż ma swoje szerokie zastosowanie w dekoratorstwie wnętrzarskim.

Podświetlane litery 3D w stylu retro wykonaliśmy z wodoodpornej blachy aluminiowej malowanej na czarno, co stanowiło bazę tego projektu.

Front efektownego napisu wyfrezowaliśmy z pcv twardej z podfrezowaniem jej na profesjonalnej frezarce CNC. Dzięki temu napis jest sztywny i solidny.

Podświetlenie liter zapewniają żarówki LED stylizowane na dawne retro, dzięki czemu logotyp nabrał antycznego, szlachetnego wyglądu. Stylowe żarówki ledowe sprawiają, że litery wyróżniają się z tłumu, zwracają uwagę przechodniów i są jedyne w swoim rodzaju.

Podświetlane litery w stylu retro wykonaliśmy na targi, dlatego też zamontowaliśmy je na podkładzie z dibondu. Dibond ułatwia szybki i bezproblemowy montaż, ponieważ jest tworzywem niezwykle lekkim i zarazem sztywnym. To sprawia, że podświetlane litery wykonane z dibondu wyglądają zarówno solidnie, jak i estetycznie.