Mustache

Komunikacja wizualna

Nasza komunikacja wizualna została wykonana specjalnie na targi Mustache Yardsale dla niezależnych projektantów mody.

Jej przejrzysta forma i ujednolicony styl w bardzo prosty i czytelny sposób pozwala potencjalnym klientom odnaleźć drogę nawet do najbardziej oddalonych stoisk targowych. Większość elementów komunikacji wizualnej wykonaliśmy z wielofunkcyjnej płyty pcv spienionej. Pcv została oklejona wydrukami na folii samoprzylepnej i pokryta dodatkowo laminatem foliowym przeciw mechanicznemu ścieraniu grafiki.

Wyfrezowane akcenty na tablicach kierunkowych, stanowiących elementy komunikacji wizualnej targów, nadają niepowtarzalny styl całości. Wielkoformatowy baner reklamowy, który zamontowaliśmy przed głównym wejściem jest doskonale widoczny nawet z odległych miejsc Placu Defilad.

Profesjonalna komunikacja wizualna to w tych czasach absolutna podstawa! Targi Mustache Yardsale zakończyły się pełnym sukcesem organizatorów, a dzięki świetnej kampanii reklamowej i informacyjnej przyszło wielu gości. Cieszymy się że mogliśmy być częścią tych targów i stworzyć całą komunikację wizualną tego przedsięwzięcia!