Flunch

Kaseton z ramy

Kaseton z ramy wykonaliśmy z ramy aluminiowej proszkowo malowanej na kolor żółty. Ramę zespawaliśmy z gładkiego profilu nieryflowanego, dzięki czemu jej krawędź jest idealnie gładka.

Kaseton z  ramy od frontu wykonaliśmy z płyty plexi opalizowanej, przeznaczonej do podświetleń. Natomiast grafikę wydrukowaliśmy na folii translucentnej, która po wydrukowaniu została pokryta laminatem foliowym przeciwko promieniom UV i mechanicznemu ścieraniu grafiki, co znacznie wydłuża żywotność wydruku.

Oświetlenie wewnątrz kasetonu zapewniają moduły trój żarnikowe soczewkowe firmy Samsung o mocy 1Wata. Dzięki temu grafika jest mocno doświetlona, a soczewki zamontowane na modułach rozpraszają światło. Tworzy to większy kąt padania światła, dzięki czemu jest idealnie rozproszone na powierzchni grafiki kasetonu i nie tworzą się rozpraszające punkty świetlne.

Wewnątrz kasetonu zamontowaliśmy wydajny hermetyczny zasilacz firmy Kaisen Electronics o zwiększonej żywotności. Zasilacz ten jest niezwykle płaski, ponieważ ma zaledwie około 2-3 cm wysokości, co sprawia, że na powierzchni kasetonu nie tworzy się cień.