Befsztyk

Kaseton z dibondu

Kaseton z dibondu to jedna ze specjalności naszej firmy, dlatego realizację dla sklepu mięsnego Befsztyk wykonaliśmy przede wszystkim z tego niezawodnego tworzywa. Dibond to aluminiowa płyta kompozytowa: lekka, sztywna, wodoszczelna, odporna na najtrudniejsze warunki zewnętrzne!

Materiału kompozytowego użyliśmy do wykonania kasetonu reklamowego. Natomiast front kasetonu wyfrezowaliśmy na frezarce CNC i w miejsce nazwy wkleiliśmy litery wyfrezowane e z 8mm plexi bezbarwnej, która daje efekt szyby. Plexę okleiliśmy folią translucentną – folią jednokolorową do podświetleń Oracal 8500, dzięki czemu uzyskaliśmy delikatny efekt 3D.

Wewnątrz kasetonu z dibondu do podświetlenia grafiki użyliśmy trój żarnikowych modułów LED firmy Samsung oraz energooszczędnych hermetycznych zasilaczy, dedykowanych do reklam zewnętrznych. Boczne elementy kasetonu wykonaliśmy standardowo z zaginanej puszki z dibondu, ale tym razem z naklejaną grafiką wyciętą mechanicznie ploterem tnącym z folii jednokolorowej. Taki zabieg dał nam estetyczne i dobrze widoczne prześwietlenie napisu firmy.

Płyty umieszczone w witrynach okiennych również wykonaliśmy z aluminiowych płyt kompozytowych (dibond). Napisy zrealizowaliśmy za pomocą mechanicznie wycinanej grafiki z jednokolorowej folii samoprzylepnej.

Szyldy umieściliśmy w witrynach okiennych na specjalne życzenie klienta. Nasz kaseton z dibondu można obejrzeć na ulicy Puławskiej w Warszawie.