Gmurczyk

Kaseton reklamowy LED z ramy aluminiowej

Kaseton reklamowy LED zespawaliśmy z ramy aluminiowej, którą później pomalowaliśmy proszkowo na kolor biały.

Do wykonania frontu kasetonu reklamowego użyliśmy #3mm plexi opalizowanej. Materiał ten przeznaczony jest do wszelkiego typu podświetlanych reklam, ponieważ charakteryzuje się dużą odpornością na warunki zewnętrzne.

Na front plexi nanieśliśmy wydruk na folii samoprzylepnej do podświetleń. Fragmentami została też użyta jednokolorowa różowa folia, która ma szerokie zastosowanie we wszelkiego rodzaju reklamach podświetlanych.

Kaseton reklamowy LED wyposażyliśmy w czujnik zmierzchowy, co sprawia, że kaseton jest zupełnie bezobsługowy. To bardzo funkcjonalne, wygodne i często stosowane rozwiązanie w tego typu realizacjach.

Oświetlenie reklamy zapewniają moduły trójżarnikowe soczewkowe firmy Samsung, dzięki którym reklama jest doskonale widoczna nie tylko za dnia, ale także i w nocy.

Warto zaznaczyć, że nasza firma świadczy profesjonalne usługi montażowe wszystkich reklam, które wyprodukujemy! Dzięki temu klient może odetchnąć z ulgą i ze spokojem powierzyć nam swoje zaufanie, zajmujemy się wszystkim od A do Z, począwszy od produkcji i realizacji reklamy, a skończywszy na jej montażu.

Kaseton reklamowy został zamontowany w Ząbkach koło Warszawy.