O tym, czy reklama zostanie zauważona przez potencjalnych klientów, decyduje wiele czynników. Estetyka wykonania, ciekawa forma, rozmiary – wszystko to może mieć znaczenie i przyciągnąć wzrok. Nie ulega jednak wątpliwości, że jedną z ważniejszych ról gra dobrze dobrany sposób oświetlenia reklamy. Nie tylko w nocy, kiedy bez wątpienia jest kluczowe. Jasne neony w żywych kolorach są bardzo dobrze widoczne po zmroku i w deszczu, ale subtelnie podświetlone litery na szyldzie również wpływają na ostateczną estetykę reklamy, a modułów ledowych z powodzeniem używa się wewnątrz budynków tak często, jak i na zewnątrz nich.

Jak za pomocą światła uzyskać oryginalny projekt?

Ten rodzaj reklamy posiada bardzo duży potencjał, z którego warto korzystać w celu podkreślenia charakteru promowanej firmy, lokalu czy eventu. Tak jak w wielu innych przypadkach, tu też ciekawe rozwiązania przykują oko. Najpopularniejszą formą takiej reklamy są oczywiście neony, litery przestrzenne oraz kasetony. Diodowe moduły, paski ledowe, żarówki i zasilacze są ukrywane w logotypach, by zachować estetykę projektu. Interesującym wyjściem z pewnością będzie też na przykład zastosowanie stylizowanych żarówek, które nie tylko pięknie rozjaśnią napis, lecz także zwrócą uwagę swoim wyglądem. Ledony, iluminowane loga i grawerowania również wywołują duże wrażenie.

Hermetyczne i o długiej żywotności

Przy wykonywaniu wielu naszych projektów, szczególnie przestrzennych liter wykorzystujemy soczewkowe, trójżarnikowe moduły hermetyczne, które gwarantują równomierne rozmieszczenie światła. Stosujemy produkty pochodzące od sprawdzonych, renomowanych marek i dostawców.

Wykorzystujemy oczywiście hermetyczne oświetlenie LED – jest to rozwiązanie o niskich kosztach eksploatacji i o długiej żywotności.

Jako że różne odsłony reklamy wizualnej często przeznaczone są do użytku zewnętrznego, ogromne znaczenie ma poprawne zabezpieczenie jej przed uszkodzeniami związanymi ze zmieniającymi się warunkami atmosferycznymi. Hermetyczne zasilacze i moduły LED zapobiegają przedostawaniu się do środka drobinek pyłu, odporne są również na działanie wilgoci.