Są jedną z najefektowniejszych metod reklamy wizualnej. Duże, podświetlane światłem LED logotypy i litery przestrzenne można wykorzystać do zaprezentowania logo swojej firmy, przedstawienia nazwy marki, umieszczenia hasła reklamowego i tak dalej. W naszej firmie można zamówić wykonanie tych produktów w jednej z trzech wersji:

  • z taśmy aluminiowej, tzw. „Alurapid”,
  • ze styroduru,
  • frezowane z materiałów plastycznych.

Logotypy i litery przestrzenne z taśmy aluminiowej

Taśma „Alurapid” jest elastyczna i bardzo dobrze poddaje się gięciu, dzięki czemu można wykonać z niej wiele bardzo wymagających projektów. Kolor nadawany jest poprzez malowanie proszkowe, które dodatkowo zabezpiecza cały projekt. Z taśmy zazwyczaj wykonuje się boki wytwarzanego obiektu, przody natomiast pokrywane są plexi albo folią.

Logotypy i litery przestrzenne z styroduru

Styrodur wielu z nam może być znany jako tworzywo wykorzystywane do ocieplania budynków. Jest to jednak bardzo plastyczny materiał, z którego w łatwy sposób można wyciąć pożądane kształty i stworzyć napis reklamowy czy ułożyć nazwę firmy. Podobnie, jak w poprzedniej opcji, przedni wierzch napisu można okleić kolorową folią lub plexi.

Logotypy i litery przestrzenne z materiałów plastycznych

Materiały plastyczne takie, jak plexi, PCV i dibond mają szerokie zastosowanie w naszych projektach. Podświetlane napisy lub symbole przestrzenne z nich wykonane to jedna z naszych specjalności. I w tym przypadku charakteru naszemu napisowi może dodać oklejenie go folią zapewniająca ciekawy efekt.

Za pomocą maszyn CNC naszym projektom można nadać praktycznie każdy pożądany kształt. Dzięki nim oraz zastosowanym materiałom jesteśmy w stanie wyciąć chyba wszystkie kroje pisma.

W zależności od wielkości projektu, estetyki i konstrukcji budynku, litery mogą być postawione na podłożu lub montowane bezpośrednio na elewacji. Inna metodą może być również montaż na przykład na podkładach z dibondu lub na spienionych płytach PCV. Są to materiały lekkie i odporne na działanie warunków atmosferycznych, dzięki czemu będą bardzo użyteczne przy wykonywaniu projektów przeznaczonych do reklamy zewnętrznej.